| opli a întrebat:

Salut, de ce nu se uita nimeni la videoclipurile mele de pe youtube si ce ar trebui sa fac?
Va rog, funda.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Trebuie sa le faci cunoscute si sa le promovezi. Reteta cea mai simpla e sa anticipezi interesul crescut al publicului pentru ceea ce postezi online. Ceva ce are "lipici" si care ar face pe oricine sa vada ce ai incarcat tu. Nu ne putem compara cu artistii si alte vedete internationale, care au milioane si miliarde de vizualizari, dar daca strangem 100 de vizionari ar fi un lucru bun. Ca sa-ti dau un exemplu, am ajuns la cifra de 500.000 vizualizari in 6 ani. Daca iti imaginezi ca pocnesti din degete si numarul creste instant, astea sunt numai vise. Trebuie sa ai rabdare si sa stii cum sa-ti promovezi continutul. Chestiile amuzante, stupide, de cocalari atrag cel mai usor. Si pot ajunge si la tv. happy Bafta!

| zKw a răspuns:

Sa faci video-uri cat de cat unice si sa ai un titlu/descriere care sa reflecte bine continutul.