| Alex99_5691 a întrebat:

Pe youtube cum deschid lista cu videoclipurile mele? ca intru si nu stiu cum?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Este diferenta intre videoclipurile incarcate de tine si videoclipuri adaugate la favorite!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe youtube si logheaza-te ->o sa-ti apara numele tau in dreapta sus->da click pe numele tau si apoi click pe Videoclipuri. O sa-ti apara videoclipurile incarcate de tine.
Bafta!

| neluL a răspuns (pentru neluL):

Este diferenta intre videoclipurile incarcate de tine si videoclipuri adaugate la favorite!