| Alle3xandra a întrebat:

De ce la Barn Buddy nu iti mai dau banuti rosii, daca faci cupa la legume? Am facut cupa la majoritatea legumelor si nu mi-a dat deloc banuti rosii.De ce? Ms pentru raspuns :*

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Stii de ce pentru ca nu toate legumele iti da.de exemplu:pepenele nu iti da nici struguri nici rosii, nici morcovi, nici ridichi albe.stai sa iti mai zic ceva

faci prima data fundita la o leguma sau la o floare si daca vezi ca nu-ti da experiente no sati deia nici la cupa credite...

sper ca te-am ajutat...