| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sunt de la tara... nu stiu daca la oras de mai practica anumite jocuri, ca BABA-OARBA sau ceva de genu... dar, era mai demult, ca si acum, o numaratoare specifica unor jocuri, este "An ' tan te, dize mane pe, dize mane compane, an' tan te'. Nu stiti cumva ce inseamna? Sau daca mai este o comtinuare. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sallysirop a răspuns:

Si-o cafea amara iesi te rog afara.
este o numaratoare laughing.

2 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Da il stiam asa il stiam An ' tan te, dize mane pe, dize mane compane, an' tan te' hi hi cichit, comon comon seniorita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paa