| anonim_4396 a întrebat:

Salut.din nou eu...va cam zapacesc, dar asta'i rolul site-ului..am un
Samsung gts5230 si nu stiu cum sa ii schimb melodia de la mesaj sau sa imi bag' alte teme...un ajutor, va rog?

7 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Deci, dupa ce ca ne-ai facut zapaciti mai vrei sa te si ajutam? uite cotu si piscotu, stai la coada ca baga sarmale laughing

| Danyy38 a răspuns (pentru NeneaGogu):

E pakat sa te injur, dar imi va sterge contu...robotzelulaughinglaughingdar crd ca stii ce vreau sa iti zic...angry

| NeneaGogu a răspuns (pentru Danyy38):

spune-mi la ureche, pai bine mai danezule, citeste-ti enuntul intrebarii si pe urma ma poti injura cum iti vine tie la gura, mai ales cum l-ai pus in pagina

| Danyy38 a răspuns (pentru NeneaGogu):

Da ba neneagogu chiar vr sa o i'au pe maikata...vezi'ti' te treaba ta la vaci...hai j3ttonguelaughing

| NeneaGogu a răspuns (pentru Danyy38):

Alt necrofil, ia-o ma daca ai curaj

| Danyy38 a răspuns (pentru NeneaGogu):

O l'om' amn2? [-O

| NeneaGogu a răspuns (pentru Danyy38):

bai, eu t-as ajuta dar linga mama e inmormantat un unchi de-al meu si mi-a zis ca daca ma prinde prin cimitir e de belea cu mine, cauta si tu un prieten