| Dan a întrebat:

Salut, dragi prieteni! Ce mai faceti? De mult nu am mai fost pe TPU. Observ multe schimbari in lume si mai ales aici. happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, multe schimbari sunt pe aici, ce sa fac, astept sa merg la spital saptamana viitoare, sa imi cumpar un obiect de valoare sa lucrez 14 luni si apoi sa vin in Romania, n-am fost de aproximativ 7 ani in tara mea...dar voi veni la sfarsitul anului 2012.

| Silvia a răspuns:

Salut Danhappy.Eu fac bine, intru şi eu după o lună pe TPU cu speranţa că se va schimba ceva.

mariana
| mariana a răspuns:

Bine ai revenit. Este o bucurie atunci cand ne "reintalnim" cu vechii prieteni, chiar daca si intr-un cadru virtual.
Noi suntem bine, asteptam sa vina primavara, azi fiind ultima zi din februarie.
La noi la munte, este inca frig si pe saptamana asta s-ar putea sa avem din nou -15-17 grade Celsius.
Sufletele noastre aspira spre mai bine, mai frumos si spera ca, "inghetul" provocat de iarna, va dispare o data cu reinvierea naturii, ma refer si la acel "inghet" ce ne-a cuprins cate odata sufletele, care au ramas "pironite" la minus.
Sper sa ne bucuri din nou prin activitatea ce o s-o desfasori pe TPU, pentru ca avem nevoie de toti userii care au ceva de daruit din sufletele lor, ceva de spus care sa poata sa mangaie, sa aline, sa dea incredere si speranta celor care trec prin perioade mai dificile in viata lor.
Un gand bun si multa sanatate atata tie, cat si tuturor userilor care imbogatesc acest site prin activitatea pe care o desfasoara in folosul altora.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Evoluam...alteori involuam. Sper ca schimbarile sa fie de bun augur.
Doresc ca acest site sa fie macar la nivelul sau de inceput,daca nu, mai bun!
Suntem bucurosi ca ai revenit printre noi, atat cat am mai ramas din vechea garda.

| Dan explică:

Multumesc,bine!

| Ciprian a răspuns:

Salut. Noi suntem bine. Tu?

| Gregory a răspuns:

Salut Dan. Eu fac bine, mulțumesc. Sper că într-o dispoziție bună ești și tu. Eu unul nu ți-am simțit lipsa, deoarece noi ne „întâlnim" destul de des pe Facebook. O zi însorită și o săptămână ușoară tuturor. happy

| Mjdolhfi a răspuns:

Salutare,eu fac bine tu? Observi multe schimbari aici, aici fiind pe TPU?hee hee daca da s-au facut cateva schimbari.O seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am schimbat in pijamale ca e mai lejer si se mai face si noapte.