| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

După părerea voastră care credeți că este cea mai bună facultate pe care ar trebui să o aleagă cineva?

Adică care ar fi un job bine plătit de pe urma unei facultăți?

Vreau răspunsuri doar la întrebările puse și nu să aud,, trebuie să urmezi ceea ce-ți place".

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și dacă faci dreptul, sau ASE, ori Politehnica (informatică & calculatoare), medicină etc. dar ești mereu pe ultimul loc la învățătură, cu ce te ajută că ai ales „cea mai bună facultate pe care ar trebui să o aleagă cineva"?!?
Crezi că te va angaja vreodată cineva pe un salariu „nesimțit"? no way...

| Plato a răspuns:

Deci ai de gand sa iti blestemi zilele toata viata doar pentru bani, foarte frumos.
De la Management cred ca ai cele mai multe optiuni.