| AdiMihai25 a întrebat:

Salut, e ok daca comand o clapa KorgPa4x de pe aliexpress?
Am gasit si la 1300 euro...

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Te-ai gandit ca ai de platit si tva si vama la produsele peste 100 lei?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aliexpress vinde produse chinezesti, 90% dintre ele fiind de contrabanda.
Garantia pe care o ai la un produs de acolo este de 15 zile. Daca au trecut 15 zile de la livrare si nu ai semnalat nici o problema, tranzactia se inchide, iar banii sunt buni dati, nu mai poti reclama nimic, nici macar review nu mai poti lasa.
Deci gandeste-te bine, poti avea noroc de o orga functionala, sau poti cumpara o porcarie care nu duce nici un set bine, are notele decalate si nici nu poate fi reparata.

| Wr3nch a răspuns:

Si tu crezi ca e si reala nu? Is clar copii la banii astia.

| Dismally a răspuns:

Nu stiu ce e ala dar nu cred ca e o idee buna, pe Aliexpress vei gasi multe facaturi de proasta calitate.