| Fabiano21 a întrebat:

Salut, e pe bune faza ca daca tii laptopul in poala omoara sperma?

3 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

Ne povestea și nouă domnul diriginte că nu e bine să ținem telefoanele în buzunarul de la blugi pentru că emite nu stiu ce si o să devenim ipotenti, el este profesor renumit de fizică însă acum nu stiu cât de adevărata este chestia asta. Dacă ții laptopul in brațe e același lucru

| Holiday a răspuns (pentru Andrei200202):

Nu radiatiile sunt problema, ci caldura degajata de laptop. Daca ti se incing ouale prea rau, multi spermatozoizi sucomba. Sint destul de sensibili atat la frig, cat si la caldura.

| Fabiano21 explică (pentru Holiday):

Eu cand stau cu laptop-ul in pat imi pun patura pe mine apoi laptop-ul, oare ajuta?