| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut,erau inainte niste arome de chipsuri de la chio ciudate, dar ok. Tin minte ca erau aromele shaorma, mici, hamburger, wassabi, sarmale, ciuperci, aripioare si multe altele, de ce nu mai sunt?

2 răspunsuri:
| DexOnline a răspuns:

Ehe. Cate erau pe vremuri. Si eu cand eram mic faceam colecție de Kubeti aveau vreo 12 arome laughing Acum mai au 2-3 la fel si chipsurile

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru DexOnline):

Era misto alea de la cipsuri de era arome ciorba de burta wasabii pacat ca nu mai sunt in piata