| cristi_6051 a întrebat:

Salut, eu am un pc amd athlon xp 2400+ ram 512 si placa video nividia mx 440 de 64 mb si cand ma joc san andreas, star wars betelfront, metin mi se inchide pc brusc, iar acum ca a venit vara si sunt 35 grade afara, mi se inchide chiar si cand stau pe net. Dau funda.Nu prea ma pricep sa umblu in unitate doar la rami stiu sa umblu

4 răspunsuri:
| realistul01 a răspuns:

Se inchide pur si simplu sau iti mai si arata ceva? gen error 00x00000...

| cristi_6051 explică:

Mi-e nu-mi arata nici-o eroare. daca-ti apare eroare probabil e din windows, incearca sa reinstalezi windows si sa formatezi hardul, eu am formatat dar tot nu-mi merge

| Cena_Vali_1997 a răspuns (pentru cristi_6051):

Ti se restarteza sa se stinge este din bios de la viteza umbla si tu sau baga windows

| Cena_Vali_1997 a răspuns:

Ti se restarteaza pc sau se stinge este din bios umbla la viteza sa baga dinu windows