| cristi_6051 a întrebat:

Salut, mi se inchide pc brusc acum ca e vara mi se intampla nu numai cand ma joc ci si cand stau pe net, si nu prea stiu sa umblu in unitate, dar am vazut ca am niste erori in event viewer si m-am gandit ca acesta ar fi motivul si nu stiu cum sa repar erorile. FUNDA

6 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Şi eu care credeam că sunt singura.Şi mie mi se închide computerul brusc,dar nu am nicio problemă la el, niciun virus, nicio eroare.Şi doar de când s-a încalzit mai tare.

| birdie14 a răspuns:

Da...am aflat că am probleme cu priza.
Baftă.

| Ayy123 a răspuns (pentru birdie14):

Da dar ce probleme ai? ca si eu am intrerupator cu vreo 6 prize si toate sunt ocupate:boxe, unitate, ecran, imprimanta si una care ii conectata la un alt intrerupator care duce la televizor, ps2

| birdie14 a răspuns (pentru Ayy123):

Întrebarea e postată după câte văd anul trecut..problema era priza, ceva cu nişte fire care nu făceau contact sau ceva asemănător, nu ştiu să-ţi spun exact.Am rezolvat problema până la urmă, dar recent s-a mai închis brusc de câteva ori dar erau nişte probeleme de software care de asemenea s-au rezolvat.

| eSseKer22 a răspuns:

Iti sp eu pentru ca e vara si caldura e mare de aia se inchide vara brusk am aflat si eu puneti unitat-ea pe o parte cularele in sus si scoate-i capacul bft...

| cristi_6051 explică:

Exit daca stii sa umbli la sursa vezi sa nu fi patit ceva,sau formateaza hardull, eu nu stiu sa umblu la sursa, dar am vazut pe net ca poate fi de la sursa