| Elise_1052 a întrebat:

Eu as vrea sa imicumpar un telefon, dar nu stiu ce sa-mi iau. Dati-mi idei.Sa scrieti si despre ele, adica sa spuneti daca sunt bune.

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Iti recomand iphone 4G

| blackcherry_2770 a răspuns:

LG GW620 are camera de 5 megapixeli, are blitz, Bluetooth, 3G, Zoom camera 4x, sau daca acsta nu iti place mai e Sony Ericsson X8 :Forma touchscreen, Rezolutie imagine 3.2 megapixeli, Bluetooth, Compatibil cablu microUSB, de asemenea eu am tot un telefon pe touchscreen de care sunt foarte multumita adica are tot ce ii trebuie este un LG GT400 :Rezolutie imagine 5 mpx, Zoom camera 4x, Bluetooth astea sunt cam cele mai importante insa nu are card incorporat eu a trebui sa mi-l cumpar. Uite aici si un site cu telefone mobile ca sa poti tu sa-ti alegi telefonul dorit:D http://www.emag.ro/......efoane_gsm