| Varsson a întrebat:

Eu si cu mama vom emigra in Anglia.

Am si doi prieteni, din copilarie, ma voi muta in Londra, si voi fi vecin cu ei.
Credeti ca o sa fie greu pana ma adaptez? Prietenii mei au multi amici englezi, deci voi face cunostiinta cu ei. Eu engleza o stiu cam la perfectie, deci nu am dificultati in a conversa cu un englez.
Funda!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vei fi vecin cu prietenii tai din copilarie si prin intermediul lor poti sa-ti faci si alti prieteni, eu cred ca te vei acomoda usor si repede

| JomelaMaya a răspuns:

O sa fie putin greu pentru ca poate se vei simti dat pe dinafară la inceput, dar totul va fi bine, crede-mă am trecut prin ceva asemănător, primele zile au fost mai grele, mai incolo e bine happy.