| Giuly_3112 a întrebat:

Eu sunt baptista ma duc la biserica pe scurt laughing acolo am vazut un baiat si de atunci stateam cu el toata ziua (2 ani) el este vecinul meu (baiatu) si de cand nu mai am mers la biserica nu l-am mai vazut defel ( un an) si amus doua sapatamani il vad in todeauna la scoala pe strada... asta inseamna ceva straight face va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| victoriasss a răspuns:

Daca ii atragi mereu atentia inseamna ca il placi. Asa ca nu te mai amagi singura pe tine. Acum incearca sa observi daca si lui ii placi si daca da atunci nu mai sta pe ginduri. Ca timpul trece foarte repede si nici nu vei observa cind til va sufla alta de sub nas.Eu iti urez mult succes.

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Semne!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Inseamna ca-i tii cont. Ori ca-ti place de el, ori ca-l urmaresti.

| Giuly_3112 explică:

Asta ii faza il plac mult si chiar nul urmaresc nu sti uce sa fac thinking

| Giuly_3112 explică:

Stiu*

| Giuly_3112 explică:

Imi esti de ajutor nony straight face

| Giuly_3112 explică:

victoriasss mersi muult

| Giuly_3112 explică:

Ok

| Giuly_3112 explică:

Mai astept raspunsuri!

| victoriasss a răspuns:

Cu mare placere. sa-mi spui si mie ce s-a intamplat mai departe.

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Pai poate sa insemne 2 lucruri... 1 ai fost obisnuita cu el si ii simti lipsa... 2 ii simti lipsa unei persoane pe care o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, il placi. Intra in vorba cu el si vezi ce-i poate piele. Testeaza-l, sa n-ai surprize.