| charlie10 a întrebat:

Eu vreau să dau la medicină şi doresc să mă lămuriţi cu câteva lucruri, vă rog frumos.
Deci, după ce fac cei 6 ani de medicină generală, dau examen şi îmi aleg specialitatea. Există o posibilitate să fac două specialităţi de-o dată? ( care nu sunt înrudite. de exemplu: medicina legală şi recuperare, medicină fizică şi balneologie.)

Răspuns Câştigător
| Crash94 a răspuns:

În anul 3 îţi alegi specializarea care vrei să o urmezi. Nu cred că poţi face două în acelaşi timp, deoarece şi una singură necesită foarte mult studiu.