| Antisistem11 a întrebat:

Saluthappyexista programe cu ajutorul carora sa poti afla yd de mess al unei fete?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Nu exista asa ceva, poate daca ii afli ipp sa ii intri in calculator.Dar ce date poti introduce tu sa ii afli adresa de mess?
Cea de email?(eram si sunt ironic, daca o sti pe aia de email o stii si pe cea de yahoo(strict la yahoo ma refer).
Termina cu astea, mai bine faci rost prin combinati de la prieteni happy e mai lejer.Eu ma pricep cat de cat la calculatore, nu am auzit de asa ceva.Ce-i drept nu prea mai imi dau interesu, dar nu exista asa ceva.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Programul se numeste IpFIdYM.