| Annyloveyou93 a întrebat:

exista vreo lesbiana sau bisexuala.pe acest site? imi puteti raspunde in pm.tongue

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna.
- Da, exista multe persoane care au gusturi diferite. Eu sunt bisexuala, dar nu-mi place sa spun asta tuturor persoanelor necunoscute, pentru ca stii si tu cum sunt oamenii; te judeca pentru preferintele tale, si rad de tine.;-j

Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu ține nimeni cont de asta. straight face

| Annyloveyou93 explică (pentru Alyra):

Adica?

| Alyra a răspuns (pentru Annyloveyou93):

Adică... atunci când îţi faci contul nu te întreabă nimeni dacă eşti sau nu. Deci...nu ştim noi. tongue

| wolder a răspuns:

Cam da. dc?

| Bluewings a răspuns:

Yeah. de ce? happy