| Emmma02 a întrebat:

Salut fetelor.Am s eu o intrebare ce credeti culoarea verde merge cu mov? sau ce merge cu verde? pls

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde la ce vor fi folosite aceste doua culori si in ce scop, ce stare ai vrea tu ca sa transmita acea haina, sau pictura, sau incapere, sau orice alt ceva. In general verdele se asorteaza cel mai bine cu galbenul, rosul si bineinteles, cu nonculorile (alb, negru, gri), dar si cu violet (mov). Conteaza foarte mult ce fel de verde si ce fel de violet. Succes! Iti doresc sa faci o alegere buna!winking

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@Emmma02, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking