| anonim_4396 a întrebat:

Salut fetelor. Am si eu o intrebare sa va pun ce credeti verde merge cu mov? sau ce ar merge cu verde? pls

9 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Verde merge cu mov. happy. În primul rând, depinde puţin şi de nuanţa de verde. Dacă este un verde strident sau unul potolit, închis. Dacă e un verde deschis, atunci va atrage toate privirile, deci trebuie echilibrat cu ceva mai potolit în jos, mai închis: bleumarin, cărămiziu închis, mov închis. Dacă e un verde închis, culoare foarte trendy sezonul acesta, o poti accentua cu un roşu (carouri scoţiene, poate) sau un mov lila. Cât despre ciorapi, e bine să fie într-o nuanţă care se regăseşte in outfit, deci de culoarea bluzei sau fustei. Trebuie să mai ştii că de regulă culorile închise subţiază şi alungesc, iar cele deschise îngraşă şi atrag privirile. happy.

| PeAcE a răspuns:

Pai verdele merge si cu galben.

Dar eu cred ca cel mai bine vine cu negru. Incearca si ai sa vezi.

Succes!kiss

| D[:x] a răspuns:

Da, eu zic ca verde merge cu mov. Verde mai merge si cu albastru, galben, negru, alb.
batting eyelashes

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Nu sunt foarte sigura in legatura cu mov+verde.ai putea incerca verde+negru, verde+alb, verde+galben, verde+albastru, verde+turcoaz, verde+portocaliu, verde+fucsia...cam atatea stiu, bye!

| sabinaelena a răspuns:

Verde merge cu galben, rosu cu mov nu cred ca ar merge prea bine nu stiu combina si u culorile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verde deschis cu galben

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e o combinatie tocmai potrivita.Cu verdele se asorteaza galbenul, nonculorile, bejul, cremul, griul si unele nuante de maro(in functie si de nuanta de verde).

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Bună.
Mai de graba ar merge galben pal, bej deschis...

| d33aindragostita a răspuns:

Mov cu verde...No way! Incearca verde cu alb sau galben, si mov cu negru, cu alb, cu roz...