| IoNuT_3971 a întrebat:

Salut.fratilor am si eu o problema cu fifa 11... daca se poate sa ma ajutati cu ceva intru in fifa trec de faza cu antrenamentele alea cu cech si kaka acolo se misca bine dar dupa ce intru sa joc un meci normal mi se misca in poze crying( eu am pc bunicel zic daca nu era bun pc cred ca nici in fifa nu intra daca vreti sa ma ajutati-ma gasi-ti pe idu dada. dadada26

1 răspuns:
| juNkie a răspuns:

Deci simplu scrii pe net fifa 11 fixed si dai pe primul dai download si dupa instalezi. dupa dai refresh la casuta care apare, bifezi fix everything si gata happy