| anonim_4396 a întrebat:

SAl TPU deci la fifa 2011 cand intru in joc mil da pe kaka si pe cech si vreau sal scrimb pe kaka cu Cristiano ronaldo ceva dei cum?

Răspuns Câştigător
| remixsession a răspuns:

Nu poti. daca vrei sa joci cu cristiano ronaldo la acel practice ai 2 modalitati : 1- faci un meci la exhibition si joci cu real madrid. inainte de meci te poti antrena. ai cam 1 sansa din 8 sa zicem sa iti pice ronaldo. si 2- la be a pro - alegi cariera cu ronaldo si de sasemenea, inainte de meci te poti antrena cu el big grin
PS : nu apasa ESC ptc incepe meciul

1 răspuns:
| marceldica10 a răspuns:

Nu se poate
jocul l-a sponsorizat pe kaka si nu se poate schimba
video-ul e facut cu kaka