| Ak40 a întrebat:

Salut fratilor ma puteti ajuta cu un text lung pentru cineva vreau sa-mi cer iertare de la cineva si vreau un text lung cat de lung puteti scrie va rog mult

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Eu zic să îți pui gândurile-n ordine și să te apuci de scris ceva scurt și de efect.
Tu trebuie să spui ce simți, tu trebuie să îți ceri scuze, nu noi!

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ești în stare să îi scrii tu ceea ce simți atunci nu prea te interesează acea persoană.
Cere-i în față iertare.

| ancaval a răspuns:

O să-l plictisești.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Mai bine puțin și sincer și preferabil față în față ca să nu interpreteze prin mesaj că de fapt îi scrii că îți pare rău și de fapt tu râzi sau ești indiferent, față în față ca să simtă că, chiar îți pare rău.
Dar și prin mesaj merge dar mgi greu, acum depinde și motivul.