| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am făcut ieri Instagram, și am 5 followeri, la câți followeri sa pun prima poza?
Și cum sa fac poze frumoasa ca sa am multe inimi?

2 răspunsuri:
| giulia283 a răspuns:

La cati followeri vrei tu nu conteaza. Daca pui poze cu tine sau diferite imagini vin singuri. Dar exista o "şmecherie" nu stiu daca stii. Sunt unii care iti da follow ca sa le dai si tu si dupa da unfollow.

| oanananana a răspuns:

Pozele frumoase, sunt cele care au calitate. Culori vibrate, accentuate. Insa depinde si ce public vrei sa atragi...