| XxT3rIbL3xX a întrebat:

Salut fumătorilor!
Am trecut de la camel galben la dunhill albastru (sincer imi place si cred ca rămân pe dunhill) iar cu timpul incerc si negru.
Dar sunt curios pana atunci, voi ce parere aveti despre dunhill? Stiu ca negru e mai tare dar sunt unii care spun ca negru e mai aromat si mult mai bun la gust decat cel albastru.
Oricum, voi de care fumati? Si care vi se par cele mai bune? (Cele filters sau lights?)
De ex mie nu-mi place deloc Kent! Mi se pare amar si gust de plastic

2 răspunsuri:
| whydsh87sd a răspuns:

Lasa te

| mastadont a răspuns:

Am fumat și eu o vreme dunhil negru. Erau bune la gust dar mă cam ustura în gât după ele așa că am căutat altă marcă. Am rămas la davidof roșu, mi se par foarte bune și la tărie și la gust.