| LarseNMV a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre tigarile Lucky Strike Rosu, Marlboro Red’s, Rothmans? Imi puteti sugera tigari filters(cu filtrul portocaliu) de calitate? Voi ce tigari fumati? Fara Dunhill sau kent. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Am fumat ani de zile Reds. Sunt printre tigarile cele mai tari de pe piata. Singurele care, din punctul meu de vedere le intrece, sunt Viceroy-ul Rosu. Am inceput cu Lucky si nu m-au coafat, dar, am inteles ca Lucky-ul nu mai sunt ce erau candva.
De vreo doi ani am renuntat la Marlboro pentru ca devenisera iritabile.
La Rothmans nu m-am impacat cu gustul. Chestie subiectiva.
Nu stiu daca faci un studiu de piata sau chiar ai un interes personal, insa, daca esti fumator, nu alege nici una dintre ele. Sunt foarte tari.

| LarseNMV explică (pentru Lostlyric):

Salut, nu sunt fumator inrait, fumez destul de rar, dar nu este o problema ca sunt tari, am inceput cu tigari tari, vreau sa aleg una dintre aceste marci deoarece m-au atras, daca fumez vreau sa simt ca fumez, nu toate prostiile cu diferite filtre, ba mentolate, etc. Deci dupa tine Reds sunt mai bune decat Lucky? Am fumat si Lucky rosu si albastru, iar cel rosu imi place foarte mult, insa as mai vrea sa incerc si Rothmans sau Reds. In rest am mai fumat Sobranie, Dunhill, PallMall, dar nu sunt atras de astfel de tigari, personal mi se par prea basic, am eu fixul asta si imi plac doar tigarile cu filtrul portocaliu.

| Lostlyric a răspuns (pentru LarseNMV):

Daca vrei ceva tare, eu personal, iti recomand Reds si Viceroy. Mai sunt si alte brand-uri bune pe piata, dar cu gustul acestora m-am impacat cel mai bine.

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

VREI SA SIMTI CA FUMEZI? Treci pe Gitanes, ori alte tigarete cu tutun negru.winking Bune's si tigaretele cubaneze cu tutun blond