| XxT3rIbL3xX a întrebat:

Salut fumătorilor! Am început recent să fumez Camel galben, nu am incercat albastru.
Asa ca va întreb pe voi.
Care sunt mai bune, Camel galben sau albastru? Care sunt diferențele?
Si ce parere aveti de dunhill albastru? Nu stiu ce sa fac sa rămân pe camel sau sau ma bag pe dunhill.

1 răspuns:
| Mirey234 a răspuns:

Eu tias prefera sa fumezi camel galben și eu sunt fumătoare și fumez camel galben este foarte bun și Dunhill este foarte tare mai ales pentru începători eu îți recomand pentru început camel galben