| Ionică a întrebat:

Hai sa facem un club al studentilor din Romania. Sunteti de acord? Cu forum, poze, intalniri locale si nationale etc. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Tu numai cluburi peste cluburi vrei sa faci, nuh?rolling on the floor))

| nickolass25 a răspuns:

Salut. Uite, e interesanta ideea ta de a face un club al studentilor din Romania... Dar cu parere de rau te anunt ca deja este unul in Romania, si e deja portalul numarul 1 in Romania, il poti vizita la adresa www.regielive.ro :) Eventual, daca vei reusi sa faci unul, iti urez multa bafta si succes, si sa speram ca va ajunge mare.;)