| Kiduuuu1445 a întrebat:

Imi place de 2 baieti de mult timp. Amandoi sunt foarte draguti si nu stiu daca ei ma plac. Ba ma ignora ba se poarta foarte frumos cu mine. happy Eu nu pot renunta la ei...si as vrea sa fiu cu unul din ei. Spuneti-mi cum sa fac sa-mi dau seama daca ma plac si cum sa fac sa-i impresionez. Eu nu sunt urata ( chiar deloc si nu ma laud, dar toata lume-mi spune asta ) sunt o fire sociabila, amuzanta, invat bine. Va rog mult ajutati-ma pentru ca ii iubesc, am ajuns sa plang din cauza lor si ii visez noaptea. Noi suntem prieteni dar v-am spus. Sunt zile cand se comporta super frumos si zile cand ma ignora. Ce sa fac? Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Tu spui ca ii iubesti pe amandoi. Asa ceva nu se poate. Gandeste bine care din ei este cel mai afectuos. Sunt sigur ca sunt diferiti in multe. Incearca sa iti dai seama cine tine la tine mai mult si cine da semne ca ar vrea mai mult.

| lia a răspuns:

Cand sustii ca-i iubesti...la ce faci referire? La faptul ca te gandesti la ei, ca iti place sa stai in preajma lor?
Eu te sfatuiesc sa nu te mai gandesti la nici unul dintre ei, iubirea vine de unde nu te astepti. Iubire adevarata este doar atunci cand este impartasita. happy

| adelutza_9680 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te decizi cu care din ei ai vrea sa fi. Daca simti acelasi sentiment pentru ambii baieti, atunci vezi care se comporta mai frumos cu tine.Zambeste-le si tu, vorbeste cu ei si intr-un cuvant incearca sa filtrezi, dar nu exagera. cel mai important:trebuie sa te decizi asupra baiatului pe care il placi/iubesti mai mult, caci nu ii poti avea pe amandoi.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilasule, te va iubi cel care spera cel mai putin la dragostea ta. ceilalti vor vrea sa faca doar sex cu tine, dar sa nu fii a lor fiindca daca tu spui ca esti frumoasa, ei sunt constienti, ca vor roi barbatii in jurul tau ca bondarii in jurul florii, si nu au nevoie de asa ceva.sa-ti spun de ce? fiindca se spune ca inteligenta nu a facut casa buna cu frumusetea niciodata, fiindca ar fi fost norocul prea nedrept impartit.si baietii in general stiu lucrul asta.asa ca tu spune asa; imi plac nu doi baieti, ci douazeci si doi si as vrea sa-i am pe toti si celelalte nici unul. ii vei avea dar numai temporar, fiindca ai ocazia din cauza frumusetii sa fii mult timp singura chiar daca roiesc toti in jurul tau.ai grija la caracter.conteaza mult.fiindca am 20 de ani de casnicie.imi iubesc mult sotia, nu pentru ca la 42 de ani este zana zorilor, ci pentru ca acum ii vad frumusetea interioara nu pe cea de afara care se duce.si nu as da-o pe 20 de frumuseti care iubesc 2 baieti in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io iti spun ca toti imi zic ca sunt urata.asa kk bucurate d frumusetea ta si lasa-i naibi d baieti

| denisaalexandru01 a răspuns:

Sti vorba aia cine alearga dupe doi iepuri nu printe niciunul, si eu cred ca asa ti se va intampla si tie...Ai grija! Nu cred ca e chiar bine sa placi doi baieti de o datawinkingwinking

| Kiduuuu1445 explică:

Multumesc de raspunsuri. Cred ca am exagerat. Nu ii iubesc, ii plac. La varsta mea nu cred ca exista iubire. :d. Si sunt de acord cu ce a scris @Tepes.