| vanessa_9277 a întrebat:

Dati-mi un site iubesc doi baieti unulma iubeste altul cred ca ma iubeste dar nu sunt sigura amandoi sunt foarte draguti unul ma zapaceste sa-i dau un raspuns ca daca il plac (spune cel care ma place)ce sa ii zic e mai scund decat mine si cu 9 zile mai mic oare sa-i zic ca-l plac? voi ce ziceti funda! amandoi sunt foarte draguti

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

In cxe situatie esti pusa.sad Spune-i ca il placi poate chiar te iubeste nu conteaza ca este scundoh go on

1 răspuns:
| Diddy a răspuns:

Of, of.
In primul rand cati ani ai?
Dupa cum cred eu, esti mult prea mica ca sa stii pe ce baiat iubesti. La varsta ta nu exista iubire [ iubire pentru diferiti baieti, ma refer happy ]. Iubire inseamna sa te sacrifici pentru persoana respectiva in orice caz, sa-i fi alaturi, altele si altele, care le vei intelege mai tarziu. tongue In iubire nu exista varsta si nici inaltime. oh go on Nu stiu de ce esti atat de procupata de aceste aspecte tinand cont ca ai spus ca il iubesti. laughing
Iti recomand sa lasi ' iubirile ' astea pe mai incolo, si sa ai alte ocupatii.
Ai grija de tine! kiss