| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si ca sa am mai multe subiecte de discutie cu ea, am creat un cont fals pentru ca in conversatia de pe contul real sa fiu cu un pas înainte si sa ii starnesc curiozitatea la discuție.
Problema este ca s-a cam dat seama, dar eu nu am stiut, mi-a blocat contul fals, mi-am facut altul(folosind alte doua prenume) si acum nu mai stiu ce sa fac... Mi-a lasat mesaj pe ultimul cont facut. Dacă nu ii raspund inseamna ca ii dau dreptate, iar daca ii raspund nu stiu ce sa ii scriu. In ultimul mesaj m-a intrebat daca imi mai fac multe conturi... laughing ce ma fac? am ajuns intr-o situatie penibila si nu vreau sa ma urasca P.S. Nu vreau sa ii spun adevarul despre conturi, dar as recunoaste ca o plac crying Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamnelaughing)

| andreea1232 a răspuns:

Spune i ca nu s conturile tale și începi sa fii mai activ pe contul real și pe celelalte o mai bagi in seama cu subiecte de discuție diferite de cele pe care le abordezi pe contul real. poți sa i spui adevarul totuși dacă stii ca o sa reacționeze bine și ți a arătat semne ca i ar plăcea de tine.