| Sebastian777333 a întrebat:

Îmi poate dona cineva un cont de clash royale bun de arena mare? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Am eu un prieten care vrea sa-si vanda contul in cateva saptamani.Contu lare peste 4000 de trofee, deci e destul de bun.Am sa-l anunt de tine si am sa-l intreb cat cere pe el(cand va fi gata sa-l vanda)

| LoveSleep a răspuns (pentru Samariteanul):

DONÁ, donez, vb. I. Tranz. A face o donație, a dărui un bun. – Din fr. donner, lat. donare.
Adică pe gratis.

| Samariteanul a răspuns (pentru LoveSleep):

Mda...pai n-o sa-ti dea nimeni nimic pe gratis. Oamenii chiar au muncit la conturile alea.Si mai vrei si de arena mare...

| Sebastian777333 explică (pentru Samariteanul):

E o chestie de donație. Dacă tu o iei ca pe o amenințare la adresa economiei problema ta. Eu doar asta am avut de spus. Mai bine nu răspundeai