| Alojzy a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de raspunsuri atipice? Chiar si la intrebari de genul 'ce faci?'. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Te-ai tuns?
Nu imi creste parul invers.
Cum o mai duci?
Mai bine ca ieri.winking

| Raul1994 a răspuns:

Uite cateva raspunsuri atipice:
-Ai ajuns deja?
-Nu sunt o iluzie optica
-Dormi?
-Nu eram in coma, mersi ca mai trezit.
-Citesti?
-Nu, numar randurile?

| metalhearted a răspuns:

Întrebarea ta este destul de neclară, dar o să încerc oricum să răspund.
Prin "răspunsuri atipice" să înțeleg că vrei să dai persoana la care îi răspunzi pe spate. Hmm. Iată ceva exemple:
- Ce faci?
- Supraviețuiesc. / Respir. / Exist. / Fac umbră pământului degeaba.
- Cum o mai duci?
- O duc de mână. / Încet, să nu obosească.
- Câți ani ai?
- Adevărul e că nici eu nu știu. Pe undeva pe la 100 sau 1000. Sufletele trăiesc veșnic. Cine știe de când cutreier trupuri nefolositoare? (asta sună ciudat, scuze, m-a lovit filozofia. *laughing*)
Nu prea știu ce să îți mai zic. Eventual, scrie-mi tu niște întrebări și văd eu ce "răspunsuri atipice" găsesc pentru tine. ^_^

| Alojzy explică (pentru metalhearted):

'Esti foarte scunda.'