| anonim_4396 a întrebat:

Salut, îmi puteți spune și mie care e faza cu ora fixa happy nu înțeleg de un pic de vreme mă uit la ora fixa uneori cred ca, cineva se gândește la mine iar uneori îmi vine sa arunc ceasul credeți mă nu e un sentiment prea plăcut mai ales dacă nu e adevărat. Cine îmi poate spune ceva va rog!

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Poți să crezi orice tâmpenii vrei că nu te poate împiedica nimeni.
Bineînțeles că e o mare prostie.

| Plato a răspuns:

Sa inteleg ca ai sub 15 ani.
Draga mea, inceteaza sa mai iei in serios superstițiile si prostiile astea.

| Lioana a răspuns:

Cu ce te deranjeaza ora fixa. E pur si simplu o intamplare ca te uiti la ceas la ora fixa. Uita-te si dupa 5 minute si nu vei mai vedea ora fixa. Poate mintea ta functioneaza ca un ceasornic.