| Anaisssss a întrebat:

Intrebarea mea e :sunt singura persoana care isi doreste foarte mult sa poarte aparat dentar?laughing

9 răspunsuri:
| Inutza0102 a răspuns:

Pai eu as vrea sa incerclaughingChiar sunt curioasahappyDar asa nu am nevoie pentru ca am dintii frumosi(zic eulaughing nu ca vreau sa ma laud) Dar as vrea sa vad sentimentulwinking

| AmanoYuno a răspuns:

Eu am purtat si iti pune niste inele cu ciment in ele pe masele si pe ele se incolacesc niste sarme care uneori in intra in carne... dupa iti da cu o subst. cu gust de lamaie ptrezita sa iti faca o gaura la nivel microscopic pentru. a lipi patratele alea care de asemenea se pot dezlipi

mai vrei sa porti apara?happy
si mai e si faza ca daca ti-l pui de mic mai porti o gutiera pana la 20 ani ca vezi Doamne sa nu se miste dintii...

pa``

| Azazea a răspuns:

Noup, si eu vreau dar e asa de scuuump crying

| Azazea a răspuns:

Ba da, eu vreau, dar e asa de scump crying

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Salut! Da asa e in Anglia majoritatea adolescentilor poarta aparat dentar pentru ca americanii pun foarte mare accent pe dantura ....in timp ce majoritatea romanilor...se spala pe dinti doar daca li se pare ca pasta de dinti are gust de saorma!
Si referitor la intrebarea ta Anaisss: sincer mi se pare putin ciudat..asta probabil ca eu nu ma-as impaca cu idea.tongue Dar fiecare om are un stil propriu! Am vazut multe fete cu cercel in unul din dinti ..si chiar le statea bine laughing tongue IIIciauIII

| Warhead a răspuns:

Să înţeleg că nu ai nevoie şi nu are mumă-ta pe ce da banii degeaba?

| andreea_2617 a răspuns:

Eu nu imi doresc, nici nu am nevoiehappy

| mamasitakiss a răspuns:

Nu stiu in tara..in Anglia majoritatea adolescentilor poarta..acum e alegerea ta daca vrei sa porti sau nu...