| anonim9874 a întrebat:

Joc triburile si am 10 sate si mi-s-a intamplat ceva adica unul din sate este blocat respectiv imi spune la fiecare cladire ca " Ferma este prea mică " am ferma la lvl 30.
Mai am de construit :
Clădirea principală (Nivelul 22)
Atelier (Nivelul 7)
Târg (Nivelul 18)
Tăietori de lemne (Nivelul 29)
Ascunzătoare (inexistent)
doar atat restul am construit tot.
si ferma este 24000/24000 Ce trebuie sa fac ca se deblocheze? straight face

1 răspuns:
| gabriel1984 a răspuns:

Probabil ca ai multi soldati
asa si eu am terminat principalele adica resursele si ferma si mi-am facut cate 3000 de soldati aproape din fiecare si acum imi spune ca am ferma mica nu mai pot face nimic, ataca pe cineva sa mai scapi din soldati, dar nu stiu daca dupa ce cresti nivelul celorlalte o sa mai poti face soldati.