| Manea_Claudiu_1995 a întrebat:

Salut la toti! In care dintre urmatoare tari este potrivit pentru emigrarea:Australia,SUA, Canada? Mie asta imi plac si va zic motivele.Cel mai mult imi place Australia din astea...Voi ce parere aveti despre fiecare?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Canada e de departe cea mai calitativa viata... in Australia clima e atat de neprietenoasa incat nu cred ca iti poate oferi un confort

| Manea_Claudiu_1995 explică (pentru suntserios):

Mie unul nu imi place frigul si in majoritatea canadei e frig in schimb in Australia e invers.

| suntserios a răspuns (pentru Manea_Claudiu_1995):

Mda, din punctul meu de vedere cand e frig mai faci un foc, mai pui o haina pe tine... cand te pocnesc 45grade in cap zi de zi un an intreg nu prea mai ai ce face