| Giany_3630 a întrebat:

Salut la toti.
Tot(laughing) pentru cei care joaca cabal.
Am auzit ca warrior si blader sunt cele mai bune caractere.
Care credeti ca este mai bun in pvp si pve.Pt ca mie imi plac amandoua caracterele si nu stiu ce sa aleg.
Am deschis multe thelere din astea si am auzit numai sa aleg ce imi place.
Imi putei spune care este mai bun.
Dau fundita la cel mai explicit raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| shichgirl a răspuns:

Blader e cel mai bun blader sa alegi e super bun.

6 răspunsuri:
| MrXXXdude a răspuns:

Omule, warrioru este cel mai tare caracter, are Strength(nu iei dmg) si Atacul este triplu cat al bladerului, ca sa vezi diferenta intra pe CAOR si fa-ti un blader si apoi fa un pvp cu un wa
pe CAOR ai lv 200 full mitrhil +7 cu 2 sloate de 7% amp si craft de 7% amp si ai sa vezi ca wa fara nici o armura pe el bate un blader cu full mitrhil +7 amp
eu cu wa am luat GM pe CAOR si acum m-am lasat. in Tierra faceam si 700 de pcte sau mai multe cu warrioru, bladeru nu are def si nici atac are skilluri mai faine atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Warioru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blader

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza WA SAU BL iteme isi spun cuvantuhee hee am wa de 168 si Blader 153 sincer sa fie sunt mai multumit de blader big grin si cum da crt si dmg mai multe chestii un blader este fb daca il aci p armor :d

| mitumarius a răspuns:

Ce va cacati pe voi vezi ca bleideru e cel mai bun caracterrr

| MrProblem a răspuns:

Mda dintre WA si BL WA este mai bun, dar depinde, daca vrei un caracter for fun eu zic sa iei BL.In plus de asta la BL perfect retarget are cel mai mare dps(damage pe secunda). Mentionez ca retarget la BL este foarte greu de facut perfect. Iar la pvp nu ar trebui sa te intereseze pvp in Cabal este just for fun.