| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ar putea avea ceva succes pagina asta https://www.facebook.com/pages/OurChildhood/144117396282 6043?

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Foarte draguta, sigur ca va avea succes

| zurick a răspuns:

Asta numai de tine depinde.Mai ai de lucru oricum.

| Tyler9 a răspuns (pentru zurick):

Stiu :O... abia acum am creat-o. Daca mi-ai da niste metode de promovare, ar fi super happy

| zurick a răspuns (pentru Tyler9):

Să vedem ce-mi vine în cap...
Poți posta câteva versurile a unor melodii frumoase, adică nu idioțeniile de la radio, să aibă un mesaj.Sau unele citate, melodii, invită-ți prietenii să aprecieze pagina, dacă ai talent poți posta și niște povești sau desene.

| Tyler9 a răspuns (pentru zurick):

De fapt....eu voiam sa postez doar pe tema paginii happy.dar mersi mult

| PeFuga a răspuns:

Nu stiu, dar te ajut cu primele 50 de like-uri invitand persoane sa aprecieze pagina tongue

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Evident, e geniala.

| Yleana a răspuns:

De ce nu? Pare destul de draguta! happywinking