| GlonțaOctavian a întrebat:

Salut! Maine este ziua de nume a iubitei mele si alaturi de cadou as vrea sa ii mai daruiesc o scrisoare. Ma puteti ajuta cu ceva versuri sau fraze. Vreau ceva mai special. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Of of of ce viata grea e cu tine
Of of of ce mult iubește la tine
Of of of și of of of

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu încerci să le compui tu? Încearcă să le compui chiar tu, astfel acele versuri vor veni din suflet și vor exprima autentic sentimentele tale pentru ea, decât faptul de a avea fraze scrise de către alții care nu exprimă sentimentele tale ci pe ale lor.