| robeert22 a întrebat:

Salut, mi-am facut tatuaj mai exact pe partea laterala a degetului inelar, intre degete, 3 litere. Dupa 4 zile coaja tatuajul a cazut... cu tot cu tatuaj, practic sa dezlipit. Imi puteti spune motivul?
Mentionez ca nu am tinut cont sa nu ma spal in acea zona si m-am spalat de cate ori a fost nevoie.
P.S

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

O curiozitate... ce scria?

| Ottakringer a răspuns:

Nu a fost batut cum trebuie tatuajul.
Si eu am tatuaje pe degete si nu au plecat happy
Le-am batut de 2 ori si nu am nici o problema cu ele. Mentionez ca le am de peste 6 ani happy

| Zedge a răspuns:

A fost facut de cacao tatuajul du-te unde l-ai facut si cere banii inapoi.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

A fost facut de cacao...Du-te si cere-le banii inapoi. Mama lor de sarlatani laughing

| Diana0727 a răspuns:

Era de calitate proasta!

| monykutza a răspuns:

Nu a fost batut cum trebuie