| MaximSpeed a întrebat:

Salut,cu 6 zile in urma mi-am facut un tatuaj si incanu mi s-a prins coaja,inca ma mananca tatuajul, cand imi cade coaja?

2 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Nu ti s-au dat indicatii de la salon? Trebuie sa te dai cu bepanthen de cel putin 3 ori pe zi, timp de 2-3 saptamani. Ciudat ca te mananca zona, esti sigur/a ca cine ti l-a facut a lucrat in conditii de igiena bune?

| cristi10grei a răspuns:

2 saptamani date cu crema si nu te scarpina, suspect ar trebuie persoana care tea tatuat sa-ti spuna asta