| Diana2903maria a întrebat:

Buna,mi-am facut un tatuaj acum 3 zile nu m-am spalat decat odata dar inainte sa prinda coaja si am aplicat o crema de la ei de la salon cu vitamina A si D si acum este foarte moale si se indeparteaza de pe el o chestie galbena si o coaja asa ce se intampla imi pot pierde tatuajul?

Răspuns Câştigător
| Ahrixxxx a răspuns:

E normal. Crema aia nu poate sa intre uniform in piele pentru ca tatuajul necesita o aplicare din abundenta si pielea este inflamata.
Nu o sa-ti pierzi tatuajul.
Peste ceva timp tatuajul se degradeaza oricum. Depinde si de cerneala si conditiile de unde a fost facut,.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat