| Cherieee a întrebat:

Salut.
Mi-as dori un telefon cat de cat rezistent,prietenos ca design si meniu,cu slot de card si bluetooth si o camera acceptabila(nu exagerata, cat sa pot sa surprind niste momente fara sa imi iasa poza intunecata sau altfel.),
Cel mai mult ma intereseaza sa-i tina bateria macar 2-3 zile, sa nu fiu nevoita sa-l incarc chiar in fiecare seara si sa nu ma lase la greu.Nu imi permit sa-mi iau o data sau de mai multe ori pe an un telefon nou, asa ca mi-as dori unul care sa tina macar 2-3 ani (bineinteles,avand grija de el)
Am cochetat si cu ideea de tastatura qwerty, dar nu-mi plac ecranele prea mici.Si ideea de dual sim imi surade, dar nu daca capacitatile telefonului sunt prea limitate/reduse.

Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| JordanMichael a răspuns:

Http://telefon-performant.blogspot.ro/2013/02/motorola-defy.html
Este un telefon foarte rezistent il agi in apa, faci poze in apa, filmezi..etc si arata si bine. Succes

| Shobo91 a răspuns:

LG Cookie!