| QiCKaaTc a întrebat:

Dau funda pentru cel mai bun raspuns. Vreau sa cumpar un telefon, nu pentru mine ci pentru fratele meu. As dori sa aiba: touchscreen; camera minim 2MP; slot card; bluetooth; radio; un meniu frumos aranjat, un design care sa placa si un pret mediu, adica, sa oscileze intre 0lei si 380lei. Orice marca! FUNDA + VOT

7 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

LG Kp501 Cookie sau LG Kp510. Sper sa-ti fi fost de ajutor.'
Il iei mai ieftin daca ai abonament si`ti schimbi telefonul` sau poti sa-l iei de la cineva ce vinde, sau chiar din targ. Funda?tongue

| frikk a răspuns:

Mergi in targ acolo gasesti ieftin si bun.
PS: cu cam 200 in targ este SUFICIENT. zi pe acolo ca vi tu cu fratele tau din parte lui frikk o sa inteleaga lumea.Toate Cele BuNewinking

| QiCKaaTc explică (pentru frikk):

Nu vreau din targ...

| BlaaBlaa a răspuns:

Samsung gt-s5230

| Michael54654654 a răspuns:

HTC Wildfire S

| rudfy a răspuns:

Samsung star 3. super bun happy il am si eu si merita intr-adevar plus ca are 3.2 mp si restul coicide

| eleenuushcka a răspuns:

Ti-as recomanda un Samsung galaxy s 2 insa e mai scump asa ca ii poti lua un Samsung gtb-5799 parerea mea.