| Pisic1998 a întrebat:

Mie imi place Stardoll. Chiar mult. Acum cateva zile am fost ss` (Superstar). eu sunt : panciu_alexia. va rog frumos imi putetii spune cum sa fac sa castig ncg (National covergirl) sau cg (cover girl) va rog. nu am fost niciodata si imi doresc mult. deci cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Pai trebuie sa ai cele mai multe voturi din tara ta big grin adica Romania presupun. Si iti trebuie cam 200-300 de voturi happy. Si eu ma joc stardoll

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei..nu o crede pe ralucutzas ca mi-a furat contul dar l-am recuperat

| ralucutzas a răspuns:

Eu te pot ajuta sa devi cg si nu trebuie sa imi dai nimic in schimb.adauga ma la prieteni.accu-chek