| UnBroken2016 a întrebat:

A venit ziua sa va faceti putin de rusine si sa aratati cate raspunsuri / intrebari aveti sterse. Cine "o are mai mare" castiga funda maine la ora asta.

https://s4.postimg.org/lf47cdsyl/capture_20160818_055758 .png

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

N00bilor

https://s3.postimg.org/pmnuupmv7/drolja.png

răspunsuri șterse sau „best of" Drolja

37 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ca să fie un „concurs" corect, trebuie să faci raportul între total răspunsuri / vs. șterse.
La mine: Răspunsuri: 8690 / 208 Raspunsuri sterse. Cred că am pierdut, așa e?

| UnBroken2016 explică (pentru mihai69):

Nu prea ma intereseaza pe mine raspunsurile acceptate, doar cele sterse. O sa vedem laughing

| Drimmero a răspuns:

Reposteaza : " cele mai multe conturi sterse", draga de Coquina e fruntasa/

| Fatamuntilor a răspuns:

Fix 121, dar la mine, ba scade, ba cresc... exact ca la bursa!
Pierd,, cursa'' pentru fundarolling on the floor

| Mădă0611 a răspuns:

Îs tătă un înjerel ^_^ http://imgur.com/a/Y3R7u Multe apar aici desi au disparut ca a disparut intrebarea, nu a mea.
Tu ai contul din febr 2016, eu din iulie 2011.

| UnBroken2016 explică (pentru Mădă0611):

Wow. Atatea raspunsuri acceptate si doar atatea sterse? ASta da minune.

| Mădă0611 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Din cele sterse de admini majoritatea sunt disparute de fapt, ca au sters intrebarile, am zis. De exemplu daca raspund la intrebarea unui troll de la religie, daca intrebarea e stearsa, raspunsurile apar la sectiunea aia. Nu e la fel la toate intrebarile sterse, dar am observat ca la unele e asa. thinking

| Doub a răspuns:

Https://postimg.org/image/g2kw2u75r/

Aveam vreo 2000 şterse, unde suuunt? crying

| RainmakerX a răspuns:

Raspunsuri - 7063
Sterse - 40 :))

Sunt ultimul in clasament probabil... =]]

http://i.imgur.com/Es7XjoM.png

| UnBroken2016 explică (pentru RainmakerX):

Da da laughing. Astept sa vina "the big boys ". Or girls laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Am cateva raspunsuri sterse. Parte pe buna dreptate cateva chiar nu inteleg de ce dar nu-mi bat capul. Misto e ca unii isi sterg singuri intrebarile pentru ca stiu ca se fac de rasul cwrului cu ele. Cativa mi-au dat ignore si ma simt flatat pentru ca sunt din anume categorii de oameni -Orgoliosii -i-a deranjat adevarul, Inteligentii-au ramas fara argumente, Harnicii - trebuiau sa-si puna mintea la contributie ca sa inteleaga raspunsurile mele si nu au reusit. Asa deci care e in categoria jigodiilor se elimina singuri si sunt multumit.

| UnBroken2016 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

MDa, sunt multe specimene. Cel mai haios e unu care nu i-am acceptat cererea de prietenie si 3 zile mai tarziu m-am trezit cu ignore laughing. Oameni si oameni.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Sunt convins ca oamenii s-ar intelege mult mai bine face to face decat aici, multi si multe sunt interpretate putin gresit scrisul are niste limitari. Cu exceptia celor care vor sa-si vomite frustarile sub acoperisul anonimatului.

| UnBroken2016 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pe dracu. Aici pot spune adevarul, chiar daca sunt judecati cui ii pasa? Sunt niste anonimi. In viata reala ar minti de ar ingheta apa.

| UnBroken2016 explică:

Sa stii ca nu am obiceiul sa urmaresc pe altii, ce sa mai zic de conturi sterse. Uneori mai dadeam peste intrebari care raspundeai si tu si aparea cu anonim. Nu prea am tinut cont.

| UnBroken2016 explică:

Cuvantul " oligofren" este folosit doar de 2 persoane aici pe site. Te las pe tine sa ghicesti cine. Plus ca gogu e nazist al gramaticii.

| UnBroken2016 explică:

Nici unul nu ar fi destul de solid, "draga".

| UnBroken2016 explică:

Se pare ca am un partener "Tu esti de atata timp pe site si nu stii care e diferenta intre ele?". "vezi cate stii?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sigur ca aveam cel putin doua intrebari stearse si acum imi apare ca nu am avut niciuna, plus ca am avut mai multe raspunsuri sterse, nu numai 21, asa ca nu prea cred ca sunt reale la nimeni cifrele care apar.

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Errare humanum est! happy

| UnBroken2016 explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

Perseverare autem diabolicum. Esti cam nou deci nu prea cred ca ai multe raspunsuri sterse sad.

| Ripley a răspuns:

Raspunsuri sterse sau nu exista lucruri mai nocive. De exemplu exista unii oameni care nu intra aici sa ajute dupa cum ar fi sensul site-ului. Ci sa-si exprime fustrarile sau sa arate cat de inchisi la minte sunt. Ca de exemplu cel care a postat aceasta "intrebare"

| UnBroken2016 explică (pentru Ripley):

Si tu ai ajutat facand ce fac si restul. Clar esti mai bun ca mine!

| Ripley a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu doar iti reamintem de natura acestui site care e alta decat sa te intreci in intrebari sterse, opinia mea.

| UnBroken2016 explică (pentru Ripley):

Ai dreptate. MAi bine ca tine "sunt un "barbat" de 30 de ani care nu e in stare sa vorbeasca cu o femeie in toata regula si iese cu una de 16 ani. Vi se pare normal?". Stiu ca te-ai ofticat de ce ti-am zis la intrebarea ta, e singurul motiv pentru care ai intrat aici, sa imi arati ca te-a suparat asta. Ok, acum stiu. Du-te la iubita ta, are nevoie de ajutor la matematica.

| Ripley a răspuns (pentru UnBroken2016):

Exact, mersi ca imi demonstrezi ca n-ai citit bine sau inteles intrebarea mea. La asta ma refeream! Incearca sa nu mai fi nociv, daca stii ca nu poti raspunde si refulezi doar frustrari prin raspunsuri, mai bine e sa te abtii. Dar, ma rog, fa cum crezi mai bine, numara-ti funditele si raspunsurile sterse ca ala e scopul tau in viata.

| UnBroken2016 explică (pentru Ripley):

Aleg in orice ora a zilei sa numar posturi decat sa ies cu una cu 14 ani mai mica decat mine. E patetic.

| Ripley a răspuns (pentru UnBroken2016):

Tu iesi cu tine singur, cine sa iasa cu tine?

| UnBroken2016 explică (pentru Ripley):

Dupa ce ca esti patetic, nu trebuie sa imi arati ca esti si prost de puti incercand sa faci pe desteptul cu mine. Un bolnav ca tine nu poate intelege ca nu diferenta mare de varsta e problema, ci ca ea e un copil si tu un "barbat" cica. Una e sa aiba ea 30 si el chiar si 50 de ani, alta e borsul vostru. Cum ti-am zis, tu continua sa imi arati cat esti de frustrat. Inainte ai incercat sa pari educat, acum ai inceput cu mici mistouri. Daca mai continuam pana diseara injuri. Frustrea creste si tot creste.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim141297 a răspuns:

23 răspunsuri acceptate - 1 șters...