| mariaciu a întrebat:

Salut nu ma lasa sa ma conectez pe Facebook si nu stiu de ce.Imi apare cand vreau sa ma conectez "Încarcă o fotografie cu tine" incarc si tot nu merge contul de Facebook l-am facut anul asta.

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, si eu am avut aceeasi problema, am incercat sa-mi fac zeci de conturi dar nu am reusit sa rezolv nimic, iti recomand sa-ti rogi un prieten sa-ti faca el un cont de Facebook, tu iti faci un email nou sau un nr nou de tel ii spui ce sa bage si o sa-ti mearga dupa, asa am facut si eu fix acum 2 ore, mi-am rugat un prieten sa mi-l faca el si acum merge perfect, alta varianta nu ai, degeaba trimiti poza ca tot o sa ti-l stearga.