| mgtow a întrebat:

Salut, o intrebare prea devreme o pun dar cu cine va petreceti revelionul? Eu singurwinking

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eeee.de unde stii? pana la revelion poti intalni pe cineva...tongue

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si pentru mine e prea devreme sa stiu...
relizez ca acum imi fac planuri si ma bazez pe ce zice tata ca mergem si noi la munte, la nu stiu unde si taman cand sa mergem se intampla ceva si se alege praful de tot.
mai mult ca sigur deci acasa, in familie...sad

| JustMe a răspuns:

Cu prieteniilaughing

| Contrast a răspuns:

Si pentru mine e surpriza... dar sunt ferm convinsa ca vor fi si cei dragi mie...

| Doddel a răspuns:

Cu prietenii

| Șttefania a răspuns:

Cu patintii love struck
dar tu cum adica singur?
poate gasesti pe cinevasmugsmug

| FanMJJ a răspuns:

Cu mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu familia

| Denii_9937 a răspuns:

Habar`n-am...
sper ca la satbatting eyelashes