| Departure a întrebat:

O sa trec direct la subiect. Judecati oanenii supraponderali sau obezi la piscina/plaja? Aceasta intrebare se adreseaza in mid special persoanelor in forma

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Nu,nu există nimeni perfect, deci nu trebuie sa ii judecam pe alți. Apoi ideea de frumusețe este o chestiune subiectiva, ce îi place unui om, altuia nu ii place. De aceea, cred ca e important sa lucram la persoana lăuntrică care ne face frumoși și plăcuți indiferent de modul în care arătăm fizic.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cat timp fiecare isi vede de treaba lui nu am de ce sa-i judec, fiecare cu viata si cu treaba lui.

| CdeMetal a răspuns:

Nu.

| Alexul99 a răspuns:

Nu cred ca nimeni nu o sa se opreasca din activitatile lor si o sa rada de tine si sa-ti spuna `grasule` sau ceva de genul asta.
Deci stai fara grija. dar oricum, iti pasa prea mult de ce crede lumea despre tine si asta nu face decat sa te faca sa te simti tot mai prost.
Incearca sa te simti bine in pielea ta si nu baga de seama pe cei care te critica, fiecare avem defecte, doar ca unii nu le arata.

Răspuns utilizator avertizat